Öppettider och kontaktuppgifter

Här hittar du öppettider och kontaktuppgifter till Kustbostäders verksamheter.

Kundcenter

Torsdag 6 juni stängt. Välkommen åter fredag 7 juni enligt nedan.

Besökstid Måndag - fredag 9.00-12.00

E-post kustbostader@oxelosund.se

Ordinarie telefontid felanmälan

Telefontid Måndag - fredag 09.00-12.00
Telefon 0155-388 50
E-post felanmalan@oxelosund.se

Besökstid Måndag - fredag 9.00-12.00

Akuta ärenden efter kontorstid

Securitas, telefon 010-470 57 84

Störningsjour

Under kontorstid, telefon 0155-388 50

Övrig tid Securitas, telefon 019-324 325

Telefontid

Torsdag 6 juni stängt.

Måndag till torsdag 9.00-12.00

Sommarstängt 2024-07-12 - 2024-07-26

Telefon 0155-388 50

För att besöka oss behöver du först boka tid. Du kan också kontakta oss via mejl.

E-post uthyrningen@oxelosund.se

Under kontorstid, telefon 0155-388 50

Övrig tid Securitas, telefon 019-324 325

Ring Kundcenter på telefon 0155-388 50 eller Securitas på telefon 010-470 57 84 under respektive öppettider.

Legitimation krävs. Avgift måndag till fredag 8.00 - 16.00, 500 kr.
Övriga tider fastställs kostnaden av Securitas.

Kontakta Anticimex direkt på telefon 0155-20 55 30

Sofia Lindblom, chef Kundcenter

Telefon:0155-388 46

E-post: sofia.lindblom@oxelosund.se

Patrik Andersson, chef Miljögruppen

Telefon: 0155-382 23

E-post: patrik.andersson@oxelosund.se

Pär Sjöholm, chef Servicegruppen

Telefon: 0155-382 55

E-post: par.sjoholm@oxelosund.se

Susanne Bergkvist, chef Städ

Telefon: 0155-388 06

E-post: susanne.bergkvist@oxelosund.se

Charlotte Löfstedt, Fastighetsförvaltare

Telefon: 0155-388 04

E-post: charlotte.lofstedt@oxelosund.se

Maria Sjöberg, Fastighetsförvaltare

Telefon: 0155-388 28

E-post: maria.sjoberg@oxelosund.se

Jonas Karlsson, Teknisk chef

E-post: jonas.karlsson@oxelosund.se

Kamilla Kjell, Fastighetsförvaltare

Telefon: 0155-388 23

E-post: kamilla.kjell@oxelosund.se

John Linder, ROT-projekt/byggledare

Telefon: 0155-388 55

E-post: john.linder@oxelosund.se

Pär Blom, Projektchef, ansvarig båthamnar

Telefon: 0155-388 90

E-post: par.blom@oxelosund.se

Håkan Berg, Planerare

Telefon: 0155-388 16

E-post: hakan.berg@oxelosund.se

Kustbostäder ingår tillsammans med Oxelö Energi i en av Kommunen ägd koncern. Vi har en gemensam ledningsgrupp för båda bolagen.

Lars Larenius, VD

Telefon: 0155-388 05

E-post: lars.larenius@oxelosund.se

Annika Lindblom, Ekonomichef

Telefon: 0155-388 02

E-post: annika.lindblom@oxelosund.se


Josefin Berge, HR-chef

Telefon: 0155-388 22

E-post: josefin.berge@oxelosund.se

Sidan uppdaterad:

Denna webbplats använder cookies. Genom att fortsätta att surfa på denna webbplats samtycker du till vår användning av cookies. Ta reda på mer genom att läsa vår sekretesspolicy.

Läs mer